Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w zawartości
Szukaj we wpisach
Szukaj na stronach
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w zawartości
Szukaj we wpisach
Szukaj na stronach
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w zawartości
Szukaj we wpisach
Szukaj na stronach

Anna Barbarska

Co mogę dla ciebie zrobić?

Czy ja naprawdę muszę ci się przedstawiać? Jestem pewna, że się znamy.

Możliwe, że uczyłam cię już kiedyś angielskiego: na kursie u ciebie w pracy albo podczas zajęć indywidualnych. Może bywasz w prowadzonej przeze mnie szkole językowej Friends na warszawskim Wilanowie i uczysz się ze mną lub którąś z moich lektorek. A może nawet poznaliśmy się wiele lat temu, kiedy – jeszcze jako studentka lingwistyki – prowadziłam grupy dzieci i młodzieży.

Jeżeli nawet nie znamy się osobiście, to prawdopodobnie podczas swoich zajęć masz styczność ze stworzonymi przeze mnie materiałami edukacyjnymi albo grami językowymi pochodzącymi z założonego przeze mnie sklepu Teacher’s Corner.

A może jesteś nauczycielem robiącym regularne zakupy w moim sklepie? Może fanem mojej autorskiej serii kart storytellingowych StoryBits lub uniwersalnych kości DIYdice? Być może widziałyśmy się na którejś z konferencji dla nauczycieli języków obcych…

Znasz mnie na pewno. A zatem, jeżeli mogę ci jakoś pomóc, pisz śmiało na ania@ice-breaker.pl

Pomogę ci w nauce angielskiego. Specjalizuję się w pracy z uczniem dorosłym, w przełamywaniu barier językowych oraz strachu przed mówieniem, a także w ćwiczeniu praktycznych umiejętności językowych. Prowadzę zajęcia stacjonarne na warszawskim Wilanowie oraz online gdziekolwiek zechcesz. Jeżeli chcesz spróbować lekcji ze mną, napisz na ania@ice-breaker.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Wesprę cię w planowaniu samodzielnej nauki dowolnego języka. Aby skutecznie zaplanować naukę, pobierz opracowany przeze mnie planer do nauki języków My Study Plan lub umów się ze mną na konsultacje.

Zapewnię ci materiały do samodzielnej nauki. Sprawdź, co jest aktualnie dostępne do pobrania w moim Sklepie.

Poprowadzę szkolenie warsztatowe dla lektorów pracujących w twojej szkole. Tematy szkoleń dostępne obecnie to: Emocje ucznia dorosłego, Praca z ilustracją i zdjęciem na lekcji języka obcego, Wykorzystanie piosenek w nauczaniu języka obcego, StoryBits na lekcji językowej.

Przetestuję i zrecenzuję twoją grę językową lub narzędzie do nauczania języka. Uwaga! Przekazując mi materiał do testowania, robisz to na własne ryzyko – moje recenzje są rzetelne i szczere, bo nie pobieram za nie żadnego wynagrodzenia.

Skonsultuję model biznesowy oraz strategie marketingowe twojej szkoły językowej i podpowiedzeniem jak poprawić wyniki finansowe, dotrzeć do większej rzeszy klientów i uzyskać ich lepszą retencję.