Anna Barbarska

Czy ja naprawdę muszę ci się przedstawiać? Jestem pewna, że się znamy.

Możliwe, że uczyłam cię już kiedyś angielskiego: na kursie u ciebie w pracy albo podczas zajęć indywidualnych. Może zdarzało ci się bywać w prowadzonej przeze mnie szkole językowej Friends, którą przez ostatnich osiem lat prowadziłam na warszawskim Wilanowie. A może nawet poznaliśmy się wiele lat temu, kiedy – jeszcze jako studentka lingwistyki – prowadziłam grupy dzieci i młodzieży.

Jeżeli nawet nie znamy się osobiście, to prawdopodobnie podczas swoich zajęć masz styczność ze stworzonymi przeze mnie materiałami edukacyjnymi albo grami językowymi pochodzącymi z założonego przeze mnie sklepu Teacher’s Corner.

A może jesteś nauczycielem robiącym regularne zakupy w moim sklepie? Może fanem mojej autorskiej serii kart storytellingowych StoryBits lub uniwersalnych kości DIYdice? Być może widziałyśmy się na którejś z konferencji dla nauczycieli języków obcych…

Co mogę dla ciebie zrobić?

  • Pomogę ci w nauce angielskiego. Specjalizuję się w pracy z uczniem dorosłym, w przełamywaniu barier językowych oraz zwalczaniu strachu przed mówieniem, a także w ćwiczeniu praktycznych umiejętności językowych. Prowadzę zajęcia stacjonarne na warszawskim Wilanowie oraz online gdziekolwiek zechcesz. Jeżeli chcesz spróbować lekcji ze mną, napisz na ania@ice-breaker.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.
  • Wesprę cię w planowaniu samodzielnej nauki dowolnego języka. Aby skutecznie zaplanować naukę, pobierz opracowany przeze mnie planer do nauki języków My Study Plan lub umów się ze mną na konsultacje.
  • Zapewnię ci materiały do samodzielnej nauki. Sprawdź, co jest aktualnie dostępne do pobrania w moim Sklepie.
  • Poprowadzę szkolenie warsztatowe dla lektorów pracujących w twojej szkole. Tematy szkoleń dostępne obecnie to: Emocje ucznia dorosłego, Praca z ilustracją i zdjęciem na lekcji języka obcego, Wykorzystanie piosenek w nauczaniu języka obcego, StoryBits na lekcji językowej.
  • Przetestuję i zrecenzuję twoją grę językową lub narzędzie do nauczania języka. Uwaga! Przekazując mi materiał do testowania, robisz to na własne ryzyko – moje recenzje są rzetelne i szczere, bo nie pobieram za nie żadnego wynagrodzenia.
  • Skonsultuję model biznesowy oraz strategie marketingowe twojej szkoły językowej i podpowiedzeniem jak poprawić wyniki finansowe, dotrzeć do większej rzeszy klientów i uzyskać ich lepszą retencję.

Skontaktuj się ze mną: