Ucz się ze mną angielskiego

Chcesz wreszcie zacząć swobodnie mówić po angielsku?
Czujesz, że przyszedł czas na podszlifowanie poprawności gramatycznej twoich wypowiedzi?
Potrzebujesz popracować nad prawidłową wymową?
Przygotowujesz się do prowadzenia korespondencji biznesowej lub rozmów telefonicznych po
angielsku?
Czeka cię rozmowa o pracę w języku angielskim lub po prostu zagraniczny wyjazd?

Moim zadaniem jest ci w tym pomóc!

Od lat pomagam osobom dorosłym w nauce języka angielskiego. Specjalizuję się w przełamywaniu barier językowych i zwalczaniu strachu przed mówieniem, a także w ćwiczeniu praktycznych umiejętności językowych.
Prowadzę zajęcia oparte na konwersacjach, do których – w zależności od twoich potrzeb – wplatam dodatkowe ćwiczenia. Podczas naszych spotkań rozmawiamy wyłącznie po angielsku.
A o czym rozmawiamy? O tym, co w danym momencie najbardziej cię interesuje lub jest ci najbardziej przydatne. Z większością moich klientów rozmawiam na tematy codzienne i biznesowe, ale bardzo chętnie prowadzę również kursy oparte o tematykę z zakresu szeroko pojętych nauk przyrodniczych.
Wśród moich uczniów są zarówno prezesowie firm, politycy czy osoby z branży reklamowej, jak i lekarze, leśnicy, dietetycy czy informatycy

Zapraszam na zajęcia online, które pomogą ci oswoić angielski.

Jak to działa?

Jak wygląda kurs online?

Kursy online są tak wygodne i tak efektywne, że nawet ci z moich klientów, którzy mieli przed nimi duży opór, ale spróbowali zmuszeni pandemią, ostatecznie wybrali tę właśnie formę nauki.

Spotkanie online daje nam nie tylko możliwość porozmawiania po angielsku, ale również obejrzenia wspólnie krótkiego wideo, popracowania z interaktywną prezentacją czy wykonania ćwiczeń, których nigdy nie moglibyśmy zrobić na tradycyjnej lekcji.

Nasze wspólne zajęcia będą się odbywać na platformie Zoom. Otrzymasz ode mnie stały link, który pozwoli ci wejść na wszystkie kolejne spotkania. Jeżeli napotkasz jakiekolwiek problemy techniczne, pomogę ci w ich rozwiązaniu. Jedyne czego potrzebujesz, to dobre łącze internetowe 🙂

Po każdej lekcji otrzymasz ode mnie wszystkie pliki, linki i notatki, z którymi pracowaliśmy.

Jaka jest intensywność kursu?

Częstotliwość i czas trwania zajęć dostosowujemy przede wszystkim do twoich potrzeb.
Z większością moich klientów widuję się dwa razy w tygodniu na 60 minut lub jeden raz w tygodniu na 90 minut.
Preferuję zajęcia 60-minutowe, bo moim zdaniem jest to optymalna długość zajęć indywidualnych z osobami dorosłymi: daje nam czas na rozgrzewkę, powtórkę, wprowadzenie i przećwiczenie nowości, właściwą konwersację oraz podsumowanie, a jednocześnie pozwala utrzymać twoją koncentrację na odpowiednim poziomie.
Unikam zajęć dłuższych niż 90 minut – zajęcia indywidualne wymagają od ciebie wytężonej uwagi, męczą, a spowodowany zmęczeniem spadek koncentracji, sprawi, że ze zbyt długiej lekcji niewiele wyniesiesz

Ile kosztuje kurs?

Mój cennik jest bardzo prosty: 1 godzina zegarowa zajęć kosztuje 150 złotych. 

Jak wygląda płatność za kurs?

Na początku każdego miesiąca ustalamy terminy naszych spotkań.
Na podstawie tych ustaleń przygotowuję dla ciebie harmonogram zajęć na dany miesiąc, zawierający podsumowanie liczby lekcji i kalkulację kwoty do opłacenia.
Za każdy miesiąc nauki płacisz z góry przelewem na mój rachunek bankowy.
Jeżeli potrzebujesz przełożyć lub odwołać swoje zajęcia, poinformuj mnie o tym nie później niż dzień przed takimi zajęciami – wówczas nie przepadną, a zostaną przełożone na inny dzień lub kolejny miesiąc.

Czy wystawiam faktury?

Oczywiście. Jeżeli chcesz, abym wystawiła ci fakturę za kurs, poinformuj mnie o tym przed dokonaniem płatności.

Czy wystawiam certyfikaty?

Każdy klient, który sobie tego zażyczy, otrzymuje ode mnie zaświadczenie o odbytym kursie, zawierające informacje takie jak liczba godzin, czas trwania kursu, poziom kursu.